Skip to content
0
Twój koszyk jest pusty. Zapraszamy do Sklepu!
Menu

bezpieczeństwo
to inwestycja

Czerpiemy z wiedzy ekspertów żywienia i lekarzy weterynarii, bazujemy na składnikach popartych badaniami i wykorzystujemy lata nauki. Wspólnie opracowaliśmy własny proces pracy nad suplementami, aby tworzyć dla Twojego psa zdrowe i bezpieczne produkty.

szczeniak

jak wygląda to w praktyce?

Jeszcze zanim powstają nasze produkty, spędzamy długie tygodnie na rozmowach z opiekunami i ekspertami, aby mieć pewność, że rozwiązujemy odpowiedni problem w odpowiedni sposób. Nasze suplementy poddajemy rygorystycznym testom każdego składnika pod kątem jakości, formuły i bezpieczeństwa. Oto, jak to robimy:

01

identyfikacja problemu

Spotykamy się z lekarzami weterynarii i dietetykami zajmującymi się żywieniem zwierząt domowych, psami i ich opiekunami, żeby dowiedzieć się, z jakimi wyzwaniami się mierzą i gdzie potrzebują wsparcia.

02

poszukiwanie rozwiązań z ekspertami

Wspólnie z doświadczonymi specjalistami prowadzimy konsultacje i poszukujemy rozwiązania, które w najbardziej skuteczny i bezpieczny sposób pomoże opiekunom dbać o rozwój swojego pupila.

03

receptura suplementów

Podczas pracy nad recepturą nie idziemy na kompromisy. Każdy składnik obecny w Supuppy jest weryfikowany badaniami naukowymi i umieszczany pod mikroskopem.

04

proces produkcji

Produkcja naszych suplementów odbywa się w Polsce i przebiega pod ścisłą kontrolą. Sprowadzane składniki pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców, a żeby to potwierdzić wszystkie surowce są analizowane pod względem mikrobiologicznym.

05

kontrola jakości

Zanim produkty znajdą się w sprzedaży, ponownie trafiają do laboratoriów i przechodzą ostateczną kontrolę jakości pod czujnym okiem specjalistów (w prostym słowie, mamy pewność, że są bezpieczne).

06

supuppy w twoich rękach

Skuteczna suplementacja to systematyczność. Chcemy ułatwić Ci dbanie o zdrowie psa, dlatego nasze produkty są dostępne w subskrypcji. Dzięki wygodnej formie dostaw i automatycznych płatnościach oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na wzmacnianie więzi z Twoim pupilem.

pies i suplement

dlaczego podchodzimy do badań i testów poważnie?

W odróżnieniu od rynku farmaceutycznego, rynek suplementów dla zwierząt domowych cechuje się niską regulacją i brakiem jasnych wytycznych dla producentów. Oznacza to brak obowiązku udowodnienia skuteczności i jakości składników, co może wpływać na mniejszą transparentność w komunikacji wielu firm.

Jesteśmy opiekunami psów i tak, jak Ty mierzymy się z trudnością wyboru rzetelnych produktów dla naszych pupili. I dlatego wkładamy tak dużo wysiłku, żeby to zmienić. Mamy nadzieję, że uda nam się podnieść standardy kontroli jakości w branży suplementów dla zwierząt. Raz i na zawsze.