Centrum wiedzy

Masz pytania? My mamy odpowiedzi! Zerknij w to magiczne miejsce, gdzie zabraliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej padające pytania. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej informacji, napisz do nas na hau@supuppy.pl, pomożemy! W końcu jesteśmy dla Ciebie i Twojego pupila.

Na dobry początek

Supuppy to naturalne suplementy dla psów opracowane przez ekspertów i społeczność, która z troską podchodzi do opieki nad zwierzętami. Skupiamy się na poprawie codziennego zdrowia i stylu życia naszych pupili poprzez dostarczanie do ich organizmu najwyższej jakości witamin i składników odżywczych. Nasze suplementy tworzone są wyłącznie z przebadanych klinicznie składników o potwierdzonej skuteczności w zapobieganiu dolegliwości zdrowotnych i podwyższaniu ogólnego samopoczucia zwierząt.

Wierzymy, że zdrowe psy to szczęśliwe psy, a szczęśliwy pies to szczęśliwy opiekun.

W tworzenie suplementów Supuppy od początku zaangażowani są doświadczeni dietetycy w dziedzinie żywienia zwierząt, lekarze weterynarii i naukowcy, będący jednocześnie wielkimi miłośnikami psów. Dzięki współpracy z ekspertami mogliśmy wspólnymi siłami wypracować naturalne rozwiązanie, które wpisuje się w różnorodne potrzeby psów i jednocześnie jest gwarancją bezpieczeństwa potwierdzoną badaniami.

Doceniamy każdą inicjatywę i rozwiązania, które mogą pomóc opiekunom w dbaniu o zdrowie psa. Jednak z własnego doświadczenia, a przede wszystkim po rozmowach z Wami wiemy, że odnalezienie się w chaosie wiadomości, poszukiwanie zaufanego produktu i weryfikacja informacji o składzie potrafi spędzić sen z oczu.

Jako zaangażowani właściciele chcemy sprawić, żeby opieka nad psem była znacznie wygodniejsza, a dostęp do rzetelnej wiedzy łatwiejszy i bardziej powszechny. Zależy nam na wspieraniu opiekunów w profilaktyce i podejmowaniu świadomych decyzji poprawiających zdrowie psa. Poza naturalną suplementacją dostarczaną prosto do drzwi każdego miesiąca, razem z ekspertami dzielimy się poradami i wskazówkami, jak zapobiegać dolegliwościom i tym samym sprawiać, by Twój pupil rozwijał się zdrowo.

Wiele sił i energii poświęciliśmy na opracowanie rozwiązania, jakim są suplementy Supuppy. Wykorzystaliśmy przy tym proces przechodzenia od sedna problemu, po wspólne konsultacje (w tym wysłuchanie wyzwań, z jakimi mierzą się opiekunowie), aż po moment tworzenia naszego produktu.

Dowiedz się więcej o naszym procesie.

Nasze produkty są produkowane w Polsce, a składniki, z których są tworzone pochodzą z różnych części Europy. Zanim jednak przekroczą granicę nasi partnerzy dokonują ścisłej kontroli dokumentacji i źródła pochodzenia surowców, aby zapewnić najwyższą jakość produktu, spokój ducha opiekuna i zdrowie jego pupila.

Co nieco o suplementacji i bezpieczeństwie

W każdej suplementacji ważną rolę odgrywa systematyczność. Przy codziennym podawaniu suplementów większość psów powinna zacząć odczuwać poprawę już po pierwszych 6 tygodniach stosowania.

Dobre samopoczucie zarówno człowieka, jak i psa zaczyna się od proaktywnej opieki. Jeśli podchodzimy do zdrowia profilaktycznie, jesteśmy w stanie zapobiec wielu poważnym dolegliwościom i tym samym kosztownym wizytom u weterynarzy. Suplementy Supuppy wypełniają lukę w diecie i stylu życia Twojego psa, zapewniając mu codzienne wsparcie w obszarach, których najbardziej potrzebuje. Pomagamy wyprzedzić problemy, takie jak stany zapalne i alergie, a także zmniejszyć lęk i niepokój
Nasze suplementy są starannie dobierane pod kątem wagi Twojego psa i za każdym razem zalecamy trzymanie się sugerowanej dawki. Jeśli Twój pies przypadkowo spożyje więcej niż zalecana dzienna dawka, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.
Spędziliśmy dużo czasu na testowaniu smaku, aby nasze suplementy były smaczne nawet dla najbardziej wybrednych pupili, jakie tylko przychodzą nam na myśl (spokojnie, nie robiliśmy tego osobiście). Wszystkie składniki obecne w suplementach są naturalne i jednocześnie atrakcyjne dla pieskich kubków smakowych, nie zawierają sztucznych ani nieprzyjemnych zapachów i przede wszystkim są w 100% bezpieczne dla psów.

Skład naszych suplementów został opracowany tak, abyście w środku nie znaleźli żadnych konserwatów, sztucznych barwników czy dodatków smakowych – ani my ani nasze psy takich rzeczy nie lubimy. Jeżeli jednak zauważysz niepokojące objawy u swojego psa po spożyciu Supuppy, skonsultuj je z lekarzem weterynarii.

Chociaż nasze suplementy są w pełni naturalne i przebadane, to zostały stworzone z myślą o psach – dlatego nie zalecamy stosować ich u ludzi.
Nasze suplementy mają być połączone ze zwykłą dietą Twojego psa, aby pomóc Twojemu pupilowi żyć jak najlepiej i najzdrowiej. Zawsze zalecamy dyskusję z weterynarzem, jeśli masz jakiekolwiek obawy, zwłaszcza jeśli Twój pupil już przyjmuje leki lub ma wcześniej istniejący problemy zdrowia.
Profilaktyka w żywieniu to najlepszy sposobem na zapewnienie długoterminowego zdrowia i bezpieczeństwa Twojego psa, jednak zalecamy podawanie suplementów powyżej 1 roku życia. Dla szczeniaków szykujemy specjalne rozwiązanie, o którym będziemy informować za jakiś czas.
Zdrowie i szczęście psów to jedno, ale nie zapominamy o środowisku. W końcu muszą gdzieś żyć, prawda? Zrównoważony rozwój i troska o planetę to coś, co nie jest nam obce. Podstawą naszych działań jest zminimalizowanie szkodzącego wpływu na otoczenie – niezależnie od tego, czy mówimy o opakowaniach, dokumentacji czy pozyskiwaniu składników. Pakujemy suplementy w opakowania z papieru kraftowego, a także dbamy o efektywne wypełnianie przesyłek. Zrezygnowaliśmy z plastikowych miarek, na rzecz ręcznie robionych łyżeczek drewnianych wielokrotnego użytku. Są to małe kroki, które mogliśmy podjąć już dzisiaj i tym samym wziąć odpowiedzialność za to, co robimy.

Dostawy i płatności

Za zamówienie możesz zapłacić na kilka sposobów, które znajdziesz poniżej:

  • PayPal
  • PayU
  • BLIK
  • karta płatnicza Visa/Mastercard
  • GooglePay
  • Stripe

Jeśli podczas przetwarzania płatności napotkasz trudności, skontaktuj się z nami przez wysłanie wiadomości e-mail na adres hau@supuppy.com. Pokierujemy Cię na właściwą drogę!

Na ten moment możesz skorzystać z usług kuriera InPost lub Paczkomatów InPost. Najbliższe punkty odbioru znajdziesz na mapach znajdujących się pod tym linkiem: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wszystkie niezbędne informacje mailowo. Standardowo przesyłkę wysyłamy w przeciągu 48 h z naszego psiego biura, a potem wszystko w rękach kuriera. Jeżeli Twoja przesyłka idzie dłużej, niż zakładaliśmy, napisz do nas na hau@supuppy.com

Standardowy koszt wysyłki w zależności od wielkości zamówienia i formy dostawy zaczyna się od 10 zł. Dla zamówień subskrybcyjnych przesyłka jest w pełni bezpłatna.

Obecnie wysyłamy produkty tylko na terenie Polski. Jeśli jednak interesują Cię nasze produkty, daj nam o tym znać mailowo na adres hello@supuppy.pl. Zobaczymy, co jesteśmy w stanie zrobić.
Produkty Supuppy są dostępne wyłącznie na naszej stronie – miejscu, które dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji o bezpieczeństwie suplementów i pochodzeniu składników.
Tak, w subskrypcji i sprzedaży jednorazowej. Twój pupil będzie mógł otrzymywać codzienną dawkę zdrowia, a Ty zyskasz wygodę i więcej czasu dla siebie dzięki automatycznym płatnościom w subskrypcji.
Aby cały proces od złożenia zamówenia, po dostarczenie go pod Wasze drzwi przebiegł bez przeszkód, musisz założyć konto na naszej stronie. Staraliśmy się maksymalnie uprościć ten proces, więc zanim Twój pies zdąży mrugnąć, Wasze konto będzie już gotowe do użytku!
Shopping Cart